Trainingen

   

Senioren/Junioren A-B

 
       
Maandag     17.00 – 21.00 uur Sprint / horden O.l.v. Marita Swart
  19.00 – 21.00 uur Sprint / horden O.l.v. Jerry Amsterdam
  19.00 – 21.00 uur Springen O.l.v. Rianna Galiart
  19.00 – 20.30 uur Baanatletiekgroep O.l.v. Jan Voorberg en Ed Scholten
  19.00 – 20.30 uur Mila O.l.v. Ruud Stam en Hugo de Haan
  19.00 – 21.00 uur Meerkamp O.l.v. Enno Tjepkema
  20.00 – 21.00 uur Trimmen O.l.v. Gré Beunder
       
Dinsdag 09.00 – 10.15 uur Trimmen O.l.v. Cees Zijlstra en assistenten
  11.30 – 12.30 uur Runningtherapie O.l.v. Cees Zijlstra en assistenten
  19.00 – 20.30 uur Nordic Walking O.l.v. Jan Velt en assistenten
  19.00 – 21.00 uur Meerkamp O.l.v. Enno Tjepkema
  19.00 – 21.00 uur Springen O.l.v. Rianna Galiart
  19.15 – 20.30 uur Loopgroepen O.l.v. Sjaak Betjes, Jarl Cotterink,
      Alice Muller, Henk Hollemans
      Paul Kramer, Annet Hartnack
      en assistenten
      In lente/zomer in bos/duin
      In herfst/winter op baan/weg
       
Woensdag 19.00 – 20.30 uur Baanatletiekgroep O.l.v. Jan Voorberg en Ed Scholten
  19.00 – 20.30 uur Meerkampers krachttraining Krachttraining meerkampers op schema
  19.00 – 20.30 uur Mila O.l.v. Ruud Stam en Hugo de Haan
  18.30 – 20.30 uur Sprint / horden O.l.v. Jerry Amsterdam
  19.00 – 21.00 uur Sprint / horden O.l.v. Marita Swart
       
Donderdag 09.00 – 10.30 uur Nordic Walking O.l.v. Jan Velt en assistenten
  09.00 – 10.30 uur Sportief wandelen O.l.v. Jan Velt en assistenten
  19.00 – 20.30 uur Nordic Walking O.l.v. Jan Velt en assistenten
  19.00 – 20.30 uur Springen O.l.v. Rianna Galiart
  19.15 – 21.00 uur Krachttraining sprint O.l.v. Cliff Ellsworth
  19.00 – 21.00 uur Meerkamp O.l.v. Enno Tjepkema
  19.00 – 21.00 uur Kogel / discus O.l.v. Patrick Groot
  19.15 – 20.30 uur Loopgroepen O.l.v. Sjaak Betjes, Jarl Cotterink,
      Alice Muller, Henk Hollemans,
      Paul Kramer, Annet Hartnack
      en assistenten
      Op baan en weg
       
Vrijdag 09.00 – 10.15 uur Trimmen O.l.v. Cees Zijlstra en assistenten
  11.30 – 12.30 uur Runningtherapie O.l.v. Cees Zijlstra en assistenten
  18.30 – 20.30 uur Kogel / discus O.l.v. Patrick Groot
  19.00 – 20.30 uur Mila O.l.v. Ruud Stam en Hugo de Haan
  19.00 – 21.00 uur Sprint / horden O.l.v. Marita Swart
  19.00 – 21.00 uur Sprint / horden O.l.v. Jerry Amsterdam *
  18.30 – 20.00 uur Springen O.l.v. Rianna Galiart *
  19.00 – 21.00 uur Hoogspringen O.l.v. Niels Geursen *
      * In november t/m maart in Ookmeer hal
      op andere tijden
       
Zaterdag 09.30 – 10.45 uur Loopgroepen + Start-to-run O.l.v. Annet Hartnack en assistenten
  10.00 – 12.00 uur Sprinters, krachttraining O.l.v. vacature
       
Zondag 10.00 – 12.00 uur Sprinters, duintraining O.l.v. vacature
  10.00 – 12.00 uur Springers, krachttraining O.l.v. Rianna Galiart
  16.00 – 17.30 uur Sprint / horden O.l.v. Marita Swart **
      ** In november t/m maart in Ookmeer hal
       
       
   

Junioren C-D en pupillen

 
       
Maandag 18.45 – 20.15 uur Junioren D-meisjes O.l.v. Margreet Beuming
  19.00 – 20.30 uur Junioren C meisjes O.l.v. Edwin v. Deudekom
  19.00 – 20.30 uur Junioren C jongens O.l.v. Renate Beunder
       
Dinsdag 19.00 – 21.00 uur Polsstokhoogspringen O.l.v. Tessa Schoute
       
Woensdag 17.00 – 18.00 uur Pupillen B-C en mini O.l.v. Sabine Graas en Tammy Kayen ass.
  18.00 – 19.00 uur Pupillen A O.l.v. Sabine Graas en Tammy Kay en ass.
  19.00 – 20.30 uur Junioren D jongens O.l.v. Bob de Dood
  19.00 – 20.30 uur Mila O.l.v. Vincent Plomp
       
Donderdag 19.00 – 20.30 uur Junioren C-D werpen O.l.v. Patrick Groot
       
Vrijdag 19.00 – 20.30 uur Junioren D meisjes O.l.v. Margreet Beuming
  19.00 – 20.30 uur Junioren D jongens O.l.v. Bob de Dood
  19.00 – 20.30 uur Junioren C meisjes O.l.v. Edwin v. Deudekom
  19.00 – 20.30 uur Junioren C jongens O.l.v. Renate Beunder
       
Zaterdag 09.00 – 10.00 uur Pupillen B-C en mini O.l.v. Sabine Graas en Tammy Kay
  10.00 – 11.00 uur Pupillen A O.l.v. Sabine Graas en Tammy Kay
  09.15 – 10.45 uur Duintraining alle pupillen Laatste zaterdag van de maand
       
Zondag 10:00 – 11.00 uur Mila - Duinen O.l.v. Vincent Plomp
  10.30– 11.30 uur Speerwerpen O.l.v. Marten Voorberg
  10:30 –11:30 uur Hoogspringen O.l.v. Jelmer van Diepen
  10:30 - 11:30 uur Sprint/ver O.l.v. Margreet Beuming
       
   

G-atleten

 
       
Woensdag 18.45 – 19.45 uur Groep 1 alle leeftijden O.l.v. Sander v.d. Vlugt en assistenten
  20.00 – 21.00 uur Groep 2 alle leeftijden O.l.v. Sander v.d. Vlugt en assistenten