U bent hier: Wedstrijden > Outdoor wedstrijden

Outdoor wedstrijden

Datum Komende wedstrijden Info Inschrijven Chronoloog Uitslag  
             
27-09-20 Onderlinge werpwedstrijd     Chronoloog Uitslagen  
04-10-20 Clubkampioenschappen flyer Gesloten      
             
             
             

 

Datum Uitslagen            
               
27-09-20 Onderlinge werpwedstrijd Uitslagen          
12-10-19 Werpwedstrijd Uitslagen          
06-10-19 Clubkampioenschappen Uitslagen          
13-09-19 G-competitiewedstrijd Uitslagen          
01-09-19 Javelin record Uitslagen          
07-07-19 Richard Coté Bokaal Uitslagen          
23-06-19 B junioren competitiewedstrijd Uitslagen          
31-05-19 CD Evening games Uitslagen          
18-05-19 Pupillen competitiewedstrijd Uitslagen          
12-05-19 A junioren competitiewedstrijd uitslagen          
               
13-10-18 Werpwedstrijd uitslagen          
07-10-18 Clubkampioenschappen uitslagen uitslag g        
15-09-18 Finale G-competitie uitslagen          
19-08-18 Meerkampen jeugd uitslagen          
15-07-18 Richard Coté Bokaal uitslagen          
21-06-18 Univé schoolatletiek jongens meisjes scholen      
02-06-18 pupillen competitiewedstrijd uitslagen          
25-05-18 CD Evening games uitslagen          
19-05-18 2e CD juniorencompetitie uitslagen          
28-04-18 Ouder-/pupillenwedstrijd prestaties einduitslag        
               
01-10-17 Clubkampioenschappen Sen/jun pupillen g-atleten      
09-09-17 Finale G-competitie Totaal          
27-05-17 CD juniorencompetitie totaal          
13-05-17 Pupillencompetitie jongens meisjes estafette      
22-04-17 Ouder/kind pupillenwedstrijd klassement 60m bal ver 600m  
               
15-10-16 Werpwedstrijd totaal          
02-10-16 Clubkampioenschappen totaal          
18-09-16 Senioren teams Prom./degr. 1e div. totaal          
21-08-16 Jeugdmeerkampen totaal          
17-07-16 Richard Coté Bokaal totaal          
02-07-16 3e pupillencompetitie jongens meisjes estafettes      
09-06-16 Schoolatletiek jongens gr jongens tot meisjes gr meisjes tot scholen  
               
17-10-15 Werpwedstrijd totaal          
04-10-15 Clubkampioenschappen totaal          
12-09-15 Finale G-competitie totaal          
23-08-15 Meerkampen BCD/pup bcd pupillen        
04-07-15 Richard Coté Bokaal totaal          
27-06-15 3e pupillencompetitie jongens meisjes estafettes      
11-06-15 Schoolatletiek jongens tot meisjes tot jongens gr meisjes gr scholen  
05-06-15 3e CD Evening Games totaal          
03-05-15 2e senioren competitie 1e div totaal          
18-04-15 CD juniorencompetitie totaal          
22-03-15 Loopwedstrijden totaal          
               
18-10-14 Werpwedstrijd totaal          
05-10-14
Clubkampioenschappen
 
 
 
 
 
20-07-14
Richard Coté Bokaal
 
 
 
 
 
27-06-14
Finale CD Evening Games totaal          
14-06-14
Pupillencompetitie meisjes tot meisjes est jongens tot jongens est    
05-06-14
Schoolatletiek
 
25-05-14
Senioren competitie
 
 
 
 
18-05-14
Junioren A competitie
 
 
 
 
18-04-14
G-competitie
 
 
 
 
 
29-03-14
Loopnummers
 
 
 
 
 
18-03-14
Schoolatletiek BRC dag 2
 
 
 
 
 
17-03-14
Schoolatletiek BRC dag 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19-10-13
Werpwedstrijd junioren / G
 
 
 
 
 
06-10-13
Clubkampioenschappen
 
 
25-08-13
Pupillenmeerkampen
 
 
 
 
25-08-13
BCD meerkampen
 
 
 
 
20-06-13
Schoolatletiek
 
16-06-13
Senioren Competitie div. 3
 
 
 
15-06-13
Richard Coté Bokaal
 
 
 
 
 
31-05-13
CD Evening Games
 
 
 
 
 
17-05-13
G competitie
 
 
 
 
 
12-05-13
Junioren A competitie
 
 
 
13-04-13
Pupillen competitie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
13-10-12
Werpwedstrijd
 
 
 
 
 
07-10-12
Clubkampioenschappen
 
 
29-09-12
Finale G-competitie
 
 
 
 
 
15-09-12
Finale CD competitie
 
 
 
 
26-08-12
Meerkampen junioren BCD
 
 
 
 
22-07-12
Richard Coté Bokaal
 
 
 
 
 
06-07-12
CD Evening Games
 
 
 
 
 
01-07-12
v.d. Gragt Lycurgus games
 
 
 
 
14-06-12
Schoolatletiek
 
 
 
09-06-12
Pupillen competitie
 
 
 
11-05-12
G-competitie
 
 
 
 
 
06-05-12
Competitie junioren A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22-10-11
Werpinstuif jun ABCD
 
 
 
 
 
02-10-11
Clubkampioenschappen
17-09-11
Finale G-competitie
 
 
 
 
 
27-08-11
Meerkampen junioren BCD
 
 
 
 
 
17-07-11
Richard Coté Bokaal
 
 
 
 
03-07-11
Univé Lycurgus games
 
 
 
 
05-06-11
2e comp. 2e divisie
 
 
 
 
21-05-11
Pupillencompetitie
 
 
 
14-05-11
CD competitie
 
 
 
 
23-03-11
Bertrand Russel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
23-10-10
Werpinstuif jun ABCD
 
 
 
 
 
03-10-10
Clubkampioenschappen
 
18-09-10
CD evening games
 
 
 
 
 
12-09-10
Finale junioren B competitie
 
 
 
 
28-08-10
Meerkampen junioren BCD
 
 
 
 
 
22-08-10
Richard Coté Bokaal
 
 
 
 
 
04-07-10
Univé Lycurgus games
 
 
 
 
20-06-10
2e A junioren competitie
 
 
 
 
10-06-10
Schoolatletiek
 
 
 
29-05-10
2e CD junioren comp
 
 
 
 
19-05-10
G-competitie
 
 
 
 
 
17-04-10
Pupillen competitie