Trainingen

 

   

Senioren/Junioren A-B

   
         
Maandag     17.00 – 21.00 uur Sprint / horden O.l.v. Marita Swart  
  19.00 – 21.00 uur Springen O.l.v. Arianne Gravesteijn, Annebel Jaarsma  
  19.00 - 21.00 uur Werpen O.l.v. Patrick Groot, Robin Geertsema  
  19.00 – 20.30 uur Baanatletiekgroep O.l.v. Ed Scholten en Jan Voorberg  
  19.00 – 20.30 uur Mila O.l.v. Tom Metselaar, Karst v.d. Sluis  
  19.00 – 21.00 uur Meerkamp O.l.v. Enno Tjepkema  
  20.00 – 21.00 uur Trimmen O.l.v. Esther Heijkoop  
         
Dinsdag 09.00 – 10.15 uur Trimmen O.l.v. Cees Zijlstra en assistenten  
  11.30 – 12.30 uur Runningtherapie O.l.v. Cees Zijlstra en assistenten  
  19.00 – 20.30 uur Nordic Walking O.l.v. Jan Velt en assistenten  
  19.00 – 21.00 uur Meerkamp O.l.v. Enno Tjepkema  
  19.00 – 21.00 uur Springen O.l.v. Arianne Gravesteijn  
  19.15 - 20.30 uur Bootcamp O.l.v. Annebel Jaarsma, Gino v. Wijk  
  19.15 – 20.30 uur Loopgroepen O.l.v. Sjaak Betjes, Ton Spaan,  
      Alice Muller, Henk Hollemans  
      Paul Kramer en assistenten  
      In lente/zomer in bos/duin  
      In herfst/winter op baan/weg  
         
Woensdag 19.00 – 20.30 uur Baanatletiekgroep O.l.v. Ed Scholten en Jan Voorberg  
  19.00 – 20.30 uur Meerkampers krachttraining Krachttraining meerkampers op schema  
  19.00 – 20.30 uur Mila O.l.v. Tom Metselaar, Karst v.d. Sluis  
  19.00 – 20.30 uur Masters O.l.v. René v. Houwelngen  
  19.00 – 21.00 uur Sprint / horden O.l.v. Marita Swart  
  19.00 - 21.00 uur Werpen O.l.v. Patrick Groot, Robin Geertsma  
  19.00 - 21.00 uur Polsstokhoog O.l.v. Eva Jaarsma  
         
Donderdag 09.00 – 10.30 uur Nordic Walking O.l.v. Jan Velt en assistenten  
  09.00 – 10.30 uur Sportief wandelen O.l.v. Jan Velt en assistenten  
  19.00 – 20.30 uur Nordic Walking O.l.v. Jan Velt en assistenten  
  19.00 – 20.30 uur Springen (ver/HSS/hoog) O.l.v. Arianne Gravesteijn, Bart Taag  
  19.00 – 21.00 uur Meerkamp O.l.v. Enno Tjepkema  
  19.00 – 21.00 uur Werpen O.l.v. Patrick Groot, Robin Geertsma  
  19.15 – 20.30 uur Loopgroepen O.l.v. Sjaak Betjes, Ton Spaan,  
      Alice Muller, Henk Hollemans,  
      Paul Kramer en assistenten  
      Op baan en weg  
         
Vrijdag 09.00 – 10.15 uur Trimmen O.l.v. Cees Zijlstra en assistenten  
  11.30 – 12.30 uur Runningtherapie O.l.v. Cees Zijlstra en assistenten  
  16.00 - 18.00 uur Polsstokhoog O.l.v. Richard Coté  
  18.30 – 20.00 uur Springen O.l.v. Annebel en Eva Jaarsma  
  19.00 – 20.30 uur Mila O.l.v. Tom Metselaar, Karst v.d. Sluis  
  19.00 - 20.30 uur Baanatletiekgroep O.l.v. Ed Scholten en Jan Voorberg  
         
Zaterdag 09.30 – 10.45 uur Loopgroepen + Start-to-run O.l.v. Angelique Leek en assistenten  
  11.00 – 13.00 uur Mila, duin & baantraining O.l.v. Tom Metselaar, Karst v.d. Sluis  
  11.00 – 13.00 uur Meerkamp, duin & baantraining O.l.v. Enno Tjepkema  
         
Zondag 10.00 – 12.00 uur Sprint / horden, duin & baantraining O.l.v. Marita Swart  
  10.00 – 12.00 uur Springers, duin / krachttraining O.l.v. Arianne Gravesteijn  
  15.00 – 17.00 uur Polsstokhoog O.l.v. Richard Coté  
  16.00 - 17.30 uur Mila, duin & baantraining O.l.v. Karst v.d. Sluis  
         
         
         
   

Junioren C-D en pupillen

   
         
Maandag 19.00 - 20.30 uur Junioren D-meisjes O.l.v. Yvette Roet, Cindy Veraart, Duco Huitema  
  19.00 - 20.30 uur Junioren C jongens O.l.v. Margreet Beuming, Leendert v Doodewaerd  
         
Woensdag 17.00 – 18.00 uur Pupillen C en mini O.l.v. Maurice Bottelier. Ruud Koenen,
Annebel Jaarsma en ass.
 
  18.00 – 19.00 uur Pupillen A en B O.l.v. Maurice Bottelier. Ruud Koenen,
Annebel Jaarsma en ass.
 
  19.00 - 20.30 uur Junioren D jongens O.l.v. Richard Hartog, Jeroen Kalf  
  19.00 - 20.30 uur Junioren C meisjes O.l.v. Edwin v. Deudekom, Ahmed Amghar  
  19.00 - 20.30 uur Mila O.l.v. Jarl Cotterink  
         
Donderdag 19.00 - 20.30 uur Junioren C-D werpen O.l.v. Patrick Groot, Robin Geertsma  
         
Vrijdag 19.00 - 20.30 uur Junioren D meisjes O.l.v. Rens Eising, Hendrik Boon, Juliette vd Laan  
  19.00 - 20.30 uur Junioren D jongens O.l.v. Richard Hartog, Maarten Bakker  
  19.00 - 20.30 uur Junioren C meisjes O.l.v. Edwin v. Deudekom, Ahmed Amghar  
  19.00 - 20.30 uur Junioren C jongens O.l.v. Wim v Gelderen, Leendert v Doodewaerd  
         
Zaterdag 09.00 - 11.00 uur Junioren C-D polsstokhoog

Tessa Schouten

 
  09.00 - 10.00 uur Pupillen C en mini O.l.v. Maurice Bottelier. Ruud Koenen,
Annebel Jaarsma en ass.
 
  09.15 - 10.45 uur Duintraining alle pupillen Laatste zaterdag van de maand  
  10.00 - 11.00 uur Pupillen A en B O.l.v. Maurice Bottelier. Ruud Koenen,
Annebel Jaarsma en ass.
 
  11.00 - 13.00 uur Junioren C-D horden O.l.v. Levi v. Diest  
  11.00 - 13.00 uur Junioren C-D ver & sprint O.l.v. Margreet Beuming  
  11.00 - 13.00 uur Junioren C-D hoog O.l.v. Jelmer v. Diepen  
  11.00 - 13.00 uur Junioren C-D werpen O.l.v. Thomas Hoogerbrugge  
         
Zondag 10:00 - 11.00 uur Mila - Duinen O.l.v.  Jarl Cotterink  
  11.00 - 13.00 uur Junioren C-D speerwerpen O.l.v. Sjoerd Wezelenburg  
         
   

G-atleten

   
         
Woensdag 18.45 - 19.45 uur Groep 1 alle leeftijden O.l.v. Sander v.d. Vlugt en assistenten  
  20.00 - 21.00 uur Groep 2 alle leeftijden O.l.v. Sander v.d. Vlugt en assistenten